Blog

Blog kategorie
Blog chmura tagów

ROPOŻ strona na Facebooku

Odezwij się do nas

Logo ROPOŻ, Hurtowania BHP, PPOŻ

PHU RO-POŻ Marzena Rosińska

14-100 Ostróda, ul Hurtowa 7

od poniedziałku do piątku 7:00-17:00
w soboty 8:00-14:00

Jakie buty robocze warto kupić? Kompendium wiedzy w pigułce.

0

Stanowi podstawowy element każdego ubrania roboczego i każdorazowo powinno być wybierane z uwzględnieniem wymagań konkretnej branży. Ochonne obuwie robocze ma bowiem za zadanie chronić stopę przed wystąpieniem wypadków wywołanych wskutek działania szkodliwych czynników zewnętrznych, m.in. skrajnych temperatur, substancji toksycznych lub substancji żrących. Przeczytaj i zobacz, jakie buty robocze warto kupić.

czytaj całość »

Na co zwrócić uwagę, kupując bieliznę termoaktywną do pracy?

0
Na co zwrócić uwagę, kupując bieliznę termoaktywną do pracy?

Bielizna termoaktywna to klasa odzieży, która powstała niedawno. Jest pierwszą warstwą odzieży. Słowo warstwa jest tutaj słowem kluczem, ponieważ między innymi to z idei warstwowości odzieży, zrodził się pomysł na odzież termoaktywną. Dawniej producenci odzieży roboczej i outdoorowej starali się produkować odzież, która sprawdzi się w każdych warunkach. Dużym minusem takich ubrań było to, że często, była to odzież niewygodna i nie zawsze spełniała funkcje związane z termoregulacją.

czytaj całość »

Membrana On-Dry

0
Membrana On-Dry

Mebrana On-Dry to oddychająca membrana ułatwiająca odprowadzanie potu na zewnątrz odzieży lub obuwia. Zapewnia bardzo dobre parametry wodoszczelności – nie niższe niż 10000 mm słupa wody, przy możliwie wysokim współczynniku odprowadzania potu. Zapewnia uczucie komfortu w każdych warunkach atmosferycznych.

czytaj całość »

Tkanina Cordura

0

Tkanina Cordura – Rodzaj tkanin wysoce odpornych na przetarcia. Najczęściej materiał ten wykonuje się z poliamidu z powłoką poliuretanową z apreturą teflonu. Twórcą tego materiału i posiadaczem patentu na Cordurę jest amerykańska firma DuPont. W 2004 roku firma Firma DuPont sprzedała prawa do produkcji Cordury firmie Invista.

czytaj całość »

Tkanina TENCEL

0

Tkania TENCEL posiada niezwykłe właściwości. Wchłania 50% więcej wody niż bawełna. Zapewnia bardzo dobrą termoregulację i chłodzenie. Jest miękka, przyjemna w dotyku i odpowiednia dla skóry wrażliwej.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl